Templomunk harangjai

1. Keresztelő Szent János nagyharang

416 kg-os, 93,5 cm alsó átmérőjű, gisz1 alaphangú. 1921-benkészült Budapesten Szlezák László műhelyében.
Felirata: “ISTEN DICSŐSÉGÉRE ÉS KERESZTELŐ SZENT JÁNOS TISZTELETÉRE ÖNTETTÉK AZ ÜLLŐI RÓM. KATH. ÁJTATOS HIVEK 1921. SZLEZÁK LÁSZLÓ HARANGÖNTŐ ÁLTAL BUDAPESTEN.”
Másik oldalon: “KERESZTELŐ SZENT JÁNOS KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK!”

2. Magyarok Nagyasszonya harang

232 kg-os, 76 cm alsó átmérőjű, c2 alaphangú, 1903-ban Thury János és Ferenc öntötte Budapesten.
Felirata: “ISTEN DICSŐSÉGÉRE ÖNTETTÉK BÚS ISTVÁN ÉS HITVESE GREGUS ERZSÉBET ÜLLŐI LAKOSOK 1903-IK ÉVBEN.” “ÖNTÖTTE ÉS FELSZERELTE THURY JÁNOS ÉS FIA FERENCZ BUDAPESTEN 1903.”
Másik oldalon: “MÁRIA, MAGYARORSZÁG VÉDASSZONYA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK!” “1571 SZ.”

3. Szent András lélekharang

32 kg-os, 38,8 cm alsó átmérővel rendelkezik, c3 alaphangú. Szlezák László öntötte 1921-ben Budapesten.
Felirata: “ISTEN DICSŐSÉGÉRE ÉS SZENT ANDRÁS TISZTELETÉRE ÖNTETTE KUBINYI ENDRE ÜLLŐI PLÉBÁNOS 1921. ÉVBEN, SZLEZÁK LÁSZLÓ HARANGÖNTŐ ÁLTAL BUDAPESTEN.”
Másik oldalon: Szent András apostol álló alakos képe